Anasayfa
Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

                                              
                                               
 
         Huzur Elektrik Elektronik  Pano elektrik panolari ve kabinleri konusunda yıllardır hizmet vermiş ve elektrik pano sistemlerine bir çok özellik katmışmıştır. Özellikle yıllar öncesinde teknoloji günümüzdeki gibi yaygın değildi. Bu durum karşısında özel presler bunlara bağlı kalıplarla bir çok elektrik panosu üretimini gerçekleştirmiştir.
     
 
            Metal üretimde 1994 yılında başlayan şirketimiz  pres ve makaslarda sacın kesimini yapıp , nc makinelerde bükümünü yaparak birçok elektrik pano ve kabinleri yapılsa da  bunun dışında birçok özel üretimlerde bu tesiste hayat bulmuştur.
        
 
 
               Huzur Elektrik Elektronik  Pano teknolojinin gelişmesiyle bünyesine punch ve lazer makinelerine alarak özellikle yurt dışı şirketleriyle bir çok özel ve seri üretimler yapmıştır. Bu üretimler içinde özellikle dünyanın 8 farklı ülkesinde bulunan bir şirkete petrol arama arabalarıyle üretim kabiliyetlerini geliştirmiştir, Bu otomotiv sektörü aynı zamanda şirketin değişik tekniklerle çalışması ve mühendislik konusunda uzmanlaşmasını saglamıştır.
 
            
               
               Paslanmaz  pano ve paslanmaz kutu gibi üretimlerinde de hatrı sayılır piyasa oluşturmuş olup bir çok ürünün üretim tekniğinin gelişmesine de ışık tutmuştur.
                   Kabin konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Bu kabinler başlıca
 
  
              
 
 
1- Sogutma kabini
2- Makine kabini
3-Jeneratör kabini
4-Ses izolasyon kabini
5-Kompresör kabini
6.....vs 
         
 
          Özel üretim konusundada oldukça cüretkar çalışmalar başlatan Huzur Pano 30 yıllık bilgi birikimiyle mühendislik alanında da çok gerek endüstriyel gerekse sanatsal açıdan bir çok alanda ürünler oluşturmuştur. Özellikle bu yapılan eserler turistlik yerlerde uygulama bulmuştur.
 
     
 
Yapılması zor çalışmalardır. hem tasarlanması hemde üretimi ciddi zaman isteyen yorucu bir süreçtir.
  
                    
 
 
 
HUZUR PANO GENEL URUN KATALOGU 2016 
 
 
0

Döviz Kurları

Hava Durumu

BUYING SALES
USD 3.7523 3.7591
EUR 4.6967 4.7052
GBP 5.2815 5.3090
ISTANBUL
Huzur Pano © 2010