Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

                                              
                                               
 
         Huzur Elektrik Elektronik  Pano elektrik panolari ve kabinleri konusunda yıllardır hizmet vermiş ve elektrik pano sistemlerine bir çok özellik katmışmıştır. Özellikle yıllar öncesinde teknoloji günümüzdeki gibi yaygın değildi. Bu durum karşısında özel presler bunlara bağlı kalıplarla bir çok elektrik panosu üretimini gerçekleştirmiştir.
            Metal üretimde 1994 yılında başlayan şirketimiz  pres ve makaslarda sacın kesimini yapıp , nc makinelerde bükümünü yaparak birçok elektrik pano ve kabinleri yapılsa da  bunun dışında birçok özel üretimlerde u tesiste hayat bulmuştur.
 
               Huzur Elektrik Elektronik  Pano teknolojinin gelişmesiyle bünyesine punch ve lazer makinelerine alarak özellikle yurt dışı şirketleriyle bir çok özel ve seri üretimler yapmıştır. Bu üretimler içinde özellikle dünyanın 8 farklı ülkesinde bulunan bir şirkete petrol arama arabalarıyle üretim kabiliyetlerini geliştirmiştir, Bu otomotiv sektörü aynı zamanda şirketin değişik tekniklerle çalışması ve mühendislik konusunda uzmanlaşmasını saglamıştır.
               
               Paslanmaz  pano ve paslanmaz kutu gibi üretimlerinde de hatrı sayılır piyasa oluşturmuş olup bir çok ürünün üretim tekniğinin gelişmesine de ışık tutmuştur.
                   Kabin konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Bu kabinler başlıca
 
1- Sogutma kabini
2- Makine kabini
3-Jeneratör kabini
4-Ses izolasyon kabini
5-Kompresör kabini
6.....vs
 
 
 

Döviz Kurları

Hava Durumu

BUYING SALES
USD 2.7928 2.7978
EUR 3.2045 3.2103
GBP 4.0779 4.0992
ISTANBUL
Huzur Pano © 2010