Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

CIHAZ KUTULARI

Aluminyum , paslanamaz veya dkp malzemeden üretilen cihazları korumak veya kullanmak için tasarlanmış kullanışı kolay metal kutulardır. Bu kutular endüstri amaçlı kullanılabildiği gibi günlük hayattada kullanılabilmektedir. 

 Cihaz kutularında malzeme seçiminde geniş hareket etmek gereklidir. Olası aşağıdaki kutuda ana gövdesi dkp malzemeden kullanılmış olup, dış hareketli kapak alüminyum kullanılmıştır.

     Alüminyum kapak hareketi için ağırlık dengeleme sistemi yardımıyle yapılmaktadır. En küçük -y kuvveti ile kapak kendiliğinden açıkmaktadır.

Cihaz kutularında boyut önemlidir. Boyut büyüdükçe cihaz kutusu özelliğini kaybederek cihaz kabini seçeneği oluşmaktadır.

 

 

             

 

Cihaz kutularinda kredi kartı ve pinpad kullanımı

 

  

      Cihaz kutuları her ne kadar şık görünüşünün yanında aynı zamanda değişik görevleride ifşa etmesi gerekmektedir. Bu sistemde kredi kartı , temassız kart ve pinpad aynı anda kullanılmıştır. Bu sistemin incelikleride vardır. Öyleki arıza durumunda resetleme dügmelerinin gövdeden ayrılmaması gerekmektedir. Bunun için lokasyonlu çalışmalar yapımıştır.


Huzur Pano © 2010