Anasayfa
Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Paslanmaz Kabinler

        

 

        Paslanmaz malzemeden üretilmiş kabinlerdir. Genel olarak 304 kalite li paslanmazdan yapılabildiği gibi 316 veya 430 kalitelerden de üretilebilmektedir.

        Paslanmaz kabinler özellikle hijyen veya oksitlenme durumlarında kullanılabildiği gibi  dizayn ve görsellik unsuru olarakta kullanılabilmektedir. Bu durum sayesinde paslanmaz ürünün normal dkp ye göre tuzlu suya karşı dayanım süreleri ön plana çıkmaktadır.

 

  

           Paslanmaz kabin üretiminde üretim yöntemleride çok önemlidir. Malzemenin lazer kesilmesi özel bükümlerde bükülmesi ve en önemlisi argon kaynağı ile kaynatılmasıdır.

          Paslanmaz kabine karar vermek için bir çok kriteri analiz etmek gerekir. Bunun için nerede kullanılacağı , nasıl kullanılacağı , ortam şartlari , gibi bir çok seceneği değerlendirmek gerekmektedir. En önemlisde neden sorusuna cevap aramak gerekir. Üretilecek paslanmaz kabin maliyetleri açısında oldukça pahalı bir işlemdir.

    

Paslanmaz kabinde makinenin durumuna göre gerekli durumda havalandırma sistem de kurulmalıdır.

        Paslanamaz kabinlerde adı üstünde kabin olduğu için ölçüsü 500mmx500mmx500mm üzerinde bir ebatlara hasırdır. Malzeme kalınlığı ise 1,2mm üzerinde tercih edilmesi olası yogunlukları ve aşınmaları önlemede temel kriter olmalıdır.

 Paslanmaz Kabin Malzeme Kalitesi Ne Olmalıdır

  

Malzemeler özellikle folyolu tercih edilmelidir. Folya yalnızca normal folyo değil lazer folyo tercih edilmelidir.

 


Huzur Pano © 2010