Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

huzurpano.com.tr > Ürünlerimiz > Kabinler > Dogalgaz kabinleri

 Dogalgaz kabinleri             DOGALGAZ KABINI URETIM  VIDEOLARI ICIN TIKLAT                                                                                                                         

                  

Dogalgaz Kabinlerinde Yagmur Koruması

Dogalgaz kabini yagmur , kar gibi durumlar için üst çatı sistemi uygulanmıştır. Bu çatı sisteminden yagmurun direk gövde ile teması olmaması için saçaklar yapılmıştır.

Dogalgaz kabin komple modüler sistemde yapılmış olup , bağlantı noktalarında özel geometrik şekillerle suyun içeriye girmesi engellenmiştir. Aynı zamanda kabinin kapı gibi noktaları çok iyi tespit edilip buralarda da metali bükerek istenilen özellikler sağlanmıştır. 

Dogalgaz kabini istenirse eni 2500 yüksekliği 3000 olacak şekilde km ler boyunca kabin yapılabilmektedir.

 

  

 

 

Dogalgaz Kabinleri Genel Bilgiler

Dogalgaz santralleri için kullanılan kabinlerdir. Bu kabinler dış ortamlarda kullanılacağı için malzemesi paslanmaya ve oksitlenmeye dayanıklı malzemeden kullanılmaktadır. Malzeme olarak özellikle 1050 kalite alüminyum sac veya 304 kalite paslanmaz celik sac kullanılmaktadır. 

Dogalgaz kabinlerinin sistemi genel olarak modüler sisteme sahiptir. Kapaklar komle menteseli olup kilitl ve binili kapılar kullanılmaktadır. Kabinlerin sızdırmazlıkları özel etanj sistemi ile korunmaktadır.

Kabinlerin havalandırması dogal sistemle karşılanmaktadır. Özel cnc makinelrde açılan panjur ile dısarıdan gelen yagmuru içine almamaktadır.

 


Huzur Pano © 2010