Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BOXER MAKINESI VIDEO

 Kombo Bok Makinası 

Hem boks yapılabilen hemde tekme ile vuruş yapılan makinalardır.

 Hem tekmelik hemde yumrukluk lunapark oyun makinası yani combobox makinasıdır. Kombo yani hem futbol hemde box makinası olarak kullanılan makinalardır.

     

BOXER MAKINESI NEDEN URETILDI?

Gunumuzde artık insanlar iş ve yogun çalışmaktan ötürü eylenceye ve spora vakit ayıramaktadır. Özellikle hafta sonları veya molalarda 1-2 dakikasını ayırarak hem eylence , hemde spor amaçlı kullanılan makinelerdir.

BOKS MAKINESININ YAPISI NASIL OLMALIDIR? 

     Bu makinelerde güçlü bir konstrüksiyon sistemi mevcuttur. Bu sistemi güçlendirmek için yer yer profil kullanılarak iskelet yapısında kompozit uygulaması yapılmıştır. Alt kısım ayaklık yapılarak hem box makinesinin sağlamlığını hemde yumruk atarken zeminden destek alınması amaçlanmıştır. Boks makinesinin bu kısmı aluminyum tabaka ile şekil ve amaç kazandırılmıştır.

  

 

 

 BOKS MAKINESINDE ELEKTRONIK CIHAZLAR NASIL KONUMLANIR VE KORUNUR?    

        Boxer makinesinin gövde kısmında skor tutan elektronik kartların üzerine yerleştirildiği yapı mevcuttur. Bu kart sisteminin yan tarafında bozuk paranın atıldığı ünite ve alt kısımda paraların toplanıldığı kasa mevcuttur. Bu kasalar hem kendi içinde , hemde dışarıdan asma kilitlerle vandalizme karşı korunmaktadır.

 BOKS MAKINESINDE SEVKIYAT VE LOJISTIK KOLAYLIGI    

      Tasarlanmış olan bokser makinesi gövde alt arka kısmında 2 adet teker mevcuttur. Bokser makinesini 45 derece eğimle geriye doğru yatırdığınız zaman tekerler  zemine direk temas etmektedir. Böylece bir canta gibi tekerler üzerinde taşınabilmektedir.

      Olası lojistik işlemleri için üst kafa kısmı  sökülebilir yapıda olup , yerinde  vidalanabilmektedir. Buda güçlü yapının hafiflemesine yardımcı olan en büyük etkendir.

BOKS MAKINESI GUCU NASIL OLCER? 

   Boks makinesi gücü ölçmekten cok hızı ölçmektedir. Mekanizma üzerinde bulunan bir dil sensörler arasından geçmektedir. Geçiş sırasında A sensörü ile B sensörü arasında geçen zaman ölçülüp gç olarak ekrana yansıtılmaktadır.

  HEM YUMRUK HEMDE TEKME ATMALI BOXER MAKINESİ

Bu makine yumruk veya futbol (tekme) atmak için dizayn edilmiştir. Her zamanki gibi üst kısım box yumruk topu inerken alt kısım ise tekme atmak için yapılmıştır. Bu sistemin  diger adı da combo olarak geçmektedir.

 

     

   

 

 


Huzur Pano © 2010