Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

huzurpano.com.tr > Ürünlerimiz > Manav Reyonları > PR-1 Modern Manav Reyonu

 

  

     

     

                   Market ve manavlarda en sık kabul edilen manav reyonudur. Pr-1 modern modüler manav reyonu hem dökme hemde kasa konularak satış yapılabilmektedir.

                  Pr-1 manav reyonuna dökme işlemi yapılacagı zaman ara seperatörleri takılarak kasa tarzı  bir yüzey oluşturulmaktadır. Bu kısımlar dikey ve yatay olmak üzere bölümlenebilmektedir. Bölümlene bu yüzeyler de bölünebilmektedir. Yani sistem şekillerde görüldüğü gibi ürünün anlık durumuna göre büyük veya kücük olmak üzere şekillendirlmektedir.

  

                 Pr-1 manav reyonunda  alt kısımları  müşterinin reyona rahatça yanaşabilmesi için ayak mesafesi bulunmaktadır. Bu sayede müşteri reyonun her noktasına rahatça ulaşabilmektedir. Aynı zamanda bu kısım menteşeli  kapak yardımıyle hareket etmektedir. Buda diger reyonlarda olduğu gibi stoklama veya fazla malzeme koyma alanı oluşturmaktadır.

   

 

Manav Reyonu ürünleri arasında en favor, modeli olan manav reyonu pr-1 modelidir. Bu model dükkanı veya magazanın durumuna göre istenildiği şekilde dizayn edilebilir. S -u-l gibi şekille elde edilebilir.

 

  

 

Pr-1 duvar tipimodüler sistem manav reyonunda patates sogan -portakal mandalina satmak için özel olarak derin sepetler yapılabilmektedir. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Huzur Pano © 2010