Yonetim Politikamız
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
VIDEOLAR
Nasıl Çalışıyoruz
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

               Ekranların duvar veya tavan gibi yerlere askılı durmasını sağlayan aparatlardır. Bu aparatlar yükesklik ayarlı olabildiği gibi eksenel hareketlerde verilebilmektedir. Bu eksenel hareketler  x,y,z olabildiği gibi xy , xz,yz,yx gibi hareketleride sunabilmektedir. 

              Askı aparatlari tekli kullanıldığı gibi 3 lü veya 4 lü sistemler de kullanılabilmektedir. Yükseklik ayarı yerine göre 05mt den başlayıp 3 mt lere istenirse dahada fazlasına çıkarılabşlmektedir.

               Askı aparatlari montajında vidalı sistemler kullanılmakta olup dış bağlantılarda dübel denilen sistemlerle güçlü zeminlere bağlantı sağlanmaktadır.

              Askı aparatları değişik kombinasyon sağlanarak videowall şeklindede kullanılabilmektedir. Bu videowall sistemlerinde 1x1 den başlayıp 9x9 sistemine kadar büyütülebilmektedir. özellikle 3x3 sisteminden sonra ekran çalışmaları zorlaşmaktadır. Buna çözüm olarak teleskobik sistemle çalışma sağlanabilmektedir. 

              Videowall sistemlerinde en uygun çözüm lineer kızaklama sistemidir. Bu sistem ekranları temasında maksimum yaklaşma ve temas sağlamaktadır. İstenirse aparat alt kısmından zemindeki veya montaj sırasında oluşabilecek yüzey bozuklukları alınabilmektedir.

      


Huzur Pano © 2010