Dolap ve Kasalar

 • Labaratuvar Ve Test Cihaz Kasaları

  Özellikle labaratuvarlar da ve test amaçlı kullanılan kasa ve kabinlerdir. Bu sistemlerin yapısı kullanılacak ortamlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Servis Dolap ve Kasaları

  Çeşitli ürünler için kullanılan metal dolap ve kasaları oluşturan unsurlardır. Özellikle dolap ve kasalar modüler sistemde yapılıp güçlü bir alt sase veya taban sistemiyle desteklenmektedir.

  Kasalar kafes somun veya havalı sıkma somun benzeri ürünlerle genel olarak kapak sisteminde birleştirilmektedir. İstenirse alt kısma teker yapılıp teker kısmıda sökülüp takılabilmektedir.

  Havalandırma menfezleri metal parçaların birleştirilmesiyle meydana gelmektedir. Bu sayede yağmurdan korunurken aynı zamanda hava çıkışı için kanallar meydana gelebilmektedir. İç kısımlarında dikey yüklemelere karşı atlet kazandırılmış parçalar mevcuttur.

   

  İş verimliliği, sıcak ve soğuk çalıştırma eğilimi olan şeylerden biridir. Bu, teslim tarihlerinin, lojistik ve muhasebenin arkasında kaybolabilecek soyut bir kavramdır. Bir şeylerin geride kaldığını ve tekrar hızlandırmak için onları geri getirmeye çalıştığının farkına varır gibi, döngülere girer ve azalır. Her zaman geliştirilebilecek bir şeydir ve geliştikçe, herhangi bir şirketin, şirketin veya KOBİ’nin alt çizgisini yükseltmeye yardımcı olacaktır.

  Büyümek ve başarılı olmak ve rakiplerin bir adım önünde kalmaya çalışmak için, bir işin verimli olması gerekiyor. Bir süreci iyileştirmek veya küçük bir zaman dilimini kesmek için bir yol bulduğunuz her seferinde işiniz kazanır ve herkes ileriye doğru hareket eder. Bu yüzden, işinizi daha verimli hale getirebilecek ve bu şekilde kalmasına yardımcı olabilecek birkaç şeye bir göz atalım.

  İnovasyonu teşvik edin. Yenilikçi fikirler için ilham, hem işinizden hem de dışardan – müşteriler, tedarikçiler, teknolojik gelişmelerden – diğerleri arasında olabilir. Önemli olan fikirleri filtrelemek, böylece en iyi getirileri sunma olasılığı en yüksek olanlara yatırım yapmaktır.

  Personel, diğer alanlarda neler olup bittiğini bilen ve anladığında daha yenilikçitir. Birisi başka bir departmana da fayda sağlayabilecek bir fikre sahip olabilir. İnsanların fikirlerini eleştirilme veya alay etme riski olmadan paylaşabildiklerinden emin olun. Beyin fırtınası, atölye çalışmaları ve / veya öneri kutularını kullanarak fikirleri de yakalayabilirsiniz. Alt çizginizi artıran fikirlerin ortaya çıkması için personele teşvikler sunun.

  Ayrıca Oku
  Kişisel FinansKAMARA: Uçan hedefleri yürütmek için alışkanlık gücünü usta
  Kişisel FinansMPUTHIA: Her iş başarılı olmak için stratejik plan gerektirir
  Görevleri otomatikleştirin. İş otomasyonu bir lüks değil; Günümüzün rekabetçi ortamında bir zorunluluktur. Monoton görevleri otomatikleştirmek, çalışanınızın zamanını korur ve onlara eleştirel düşünme veya insani dokunuş gerektiren daha üretken görevler yapmalarını sağlar.

  Açık iletişimi teşvik edin. Çoğu iş açık kapı politikasını benimsiyor, ancak bunun ötesinde düşünmeye çalışın. Çalışanlara sadece bir şeye ihtiyaç duyduklarında yönetime gelebileceklerini söylemeyin, ama onların fikirlerini konuşmaya ve fikirlerini birbirleriyle paylaşmaya gerçekten teşvik edin.

  Çalışanlar, departmanlar ve yönetim arasındaki iletişimi ve işbirliğini teşvik etmek, sonuçta daha yüksek üretkenliğe yol açacak moral ve yaratıcılığı artıracaktır. Her yerde aynı anda olamazsın, her şeyi göremezsin. Çalışanlarınız, şirketinizin daha verimli hale getirilebilecek bir alanını veya akıcı hale gelebilecek bir süreci tespit edebilir. Özellikle verimliliğin artırılması söz konusu olduğunda, fikirlerini dile getirmekten ve geri bildirim sağladıklarından emin olun.

  Kurulan süreci kullanın. Halihazırda devam eden bir projeniz varsa, işleri hızlandırmaya çalışmak, köşeleri kesmekle sonuçlanabilir. İşlemi hızlandırmak için köşeleri kesmeye çalışırsak, daha sonra düzeltilmesi gereken, zaman ve paraya mal olan bir şey gözden kaçar.

  Başladığımız sürece sadık kalacağımız zaman işler daha pürüzsüz hale gelir. Prosesler değiştirilebilir, ancak potansiyel değişiklik onaylandıktan sonra bilinçli olarak ve ekiple iletişim kurularak değiştirilmelidir.

  Ne zaman duracağını biliyorum. Şirketinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için olabildiğince fazla bükülme yapmak önemli olsa da, çizgiyi nerede çizeceğinizi de bilmeniz gerekir. Her işlem otomatik olarak yapılmaz, tıpkı her toplantının planlanan zamanda bitmeyeceği gibi.

  Verimlilik için çaba sarf etmek önemlidir, ancak daha verimli bir işletme yürütme hedefine başka hedeflere gölge düşürmeyin.

  Süreç boyunca çalışanlarınızdan geri bildirim aldığınızda, neyin işe yarayıp nelerin işe yaramadığını ve iş verimliliğinizi artırmanın yanı sıra işinizi büyütmeye ve güçlendirmeye devam edebileceksiniz.

  Ürün veya hizmetlerinizde ilgi uyandırmak için müşteri bilinirliğini artırmak hayati önem taşır. Müşteri bilincini artırabilirsiniz: pazarlama, sosyal medya aracılığıyla da dahil olmak üzere – web sitenizden en iyi şekilde faydalanmak için sosyal medyada daha fazla bilgi edinin – web tasarımında en iyi uygulamaları okuyun, sadık müşterilerinizden ağız kelimesini teşvik edin.

  Yönetim yazılımını kullanmak ilerlemenin izlenmesine yardımcı olabilir ve görevde kalabilir. E-postalarda ileri ve geri gitme zamanını kaydeder ve ayrıca ilerlemeyi daha verimli izlememize olanak sağlar.

  Tedarikçilerle bağlar kurun. Tedarikçilerinizle konuşmak genellikle değerli bilgiler sağlayabilir. Tedarikçiler sizin gibi aynı ürünlerle çalışıyor ve rakiplerinizle de konuşabiliyorlar.

 • Takım Ve Alet Tezgahları

  Servis ve takım arabasıdır. Bu sayede çalışma ortamları düzenli halde tutulup sistem hareket kazandırılarak istenilen noktaya taşınabilmektedir. Takım tezgahları raflı ve çekmeceli yapılarda  olabilmektedir.

  Durch die Steigerung Ihrer Produktivität am Arbeitsplatz wird sichergestellt, dass Ihr Recycling effizienter wird und Ihre Arbeitsumgebung effizienter wird.
  Evaluation und Qualität am Arbeitsplatz eine gute Zeit, so ist es wichtig, diese Zeit in einer guten Art und Weise zu bewerten und verbessert die Effizienz der Mitarbeiter beider Unternehmen.
  Das Geheimnis zur Steigerung der Effizienz liegt nicht in langen Arbeitszeiten, sondern in einer vernünftigen Arbeitsweise. Während viele Leute denken, dass sie sich dazu verpflichtet haben, ihre langen Stunden zu verbringen, ist die Effizienz der geleisteten Arbeit möglicherweise nicht sehr hoch. Dies liegt daran, dass die erforderliche Effizienz nicht gewährleistet ist. Als Manager des Unternehmens können Sie einige Maßnahmen ergreifen, um Ihre eigene Produktivität und die Produktivität Ihrer Mitarbeiter zu steigern und Ihre Mitarbeiter mit diesen Methoden zu fördern.

  Beschränken Sie die Zeit pro Aufgabe
  Verfolgen und begrenzen Sie die Zeit, die Mitarbeiter für jede Aufgabe aufwenden. Da viele Ablenkungen Menschen davon abhalten können, sich bei der Erstellung dieser Aufgaben auf ihre Arbeit zu konzentrieren, ist für jede auszuführende Aufgabe ein bestimmtes Zeitlimit erforderlich.
  In erster Linie können Ihre Mitarbeiter Schwierigkeiten haben, mit dieser Änderung Schritt zu halten. Wenn diese Grenzwerte jedoch festgelegt und eingehalten werden, können die Mitarbeiter ihre Aufmerksamkeit auf diese Arbeit lenken.
  Entfernen Sie sich von sozialen Medien
  Die Nutzung von Social Media während der Arbeitszeit lenkt die Aufmerksamkeit vieler Mitarbeiter deutlich ab. Um dies zu verhindern, können viele Unternehmen dieses Problem möglicherweise nicht verhindern, selbst wenn sie den Zugang zu diesen Kanälen im Unternehmens-Internet-Netzwerk verbieten.

  Was hier getan werden muss, ist, den Mitarbeitern zu erklären, warum dies wichtig ist und wie Social Media ihre Produktivität verringert. Durch fortwährende Kontrolle dieser Kanäle wird die Arbeit länger als nötig abgeschlossen oder beendet. Deshalb haben wir erwähnt, in einem früheren Artikel, bestimmte Bedingungen pro Aufgabe eine Frist setzen, werden sie auf ihre Arbeit konzentrieren, ohne die Aufmerksamkeit der Mitarbeiter abzulenken.
  Sag unnötige Treffen
  Insbesondere Meetings an Firmenarbeitsplätzen gehören zu den größten Effizienzfeinden. Von morgens bis abends finden verschiedene Treffen statt, und diese Treffen dauern sehr lange, also funktioniert es nicht.
  Um die Effizienz zu erhöhen, sollte die Anzahl dieser Sitzungen reduziert werden und diese Sitzungen sollten nicht stattfinden, es sei denn, dies ist notwendig.

  Wenn eine permanente Besprechung erforderlich ist, stellen Sie sicher, dass die maximale Dauer dieser Besprechungen 15 Minuten beträgt. Da viele Menschen auf das Treffen nicht vorbereitet sind, können diese Treffen verlängert und die Dauer verlängert werden.

  Um die Effizienz am Arbeitsplatz zu erhöhen, müssen Sie in diesen Meetings ein bestimmtes Zeitlimit setzen. Andernfalls, wenn Ihre Mitarbeiter von Meeting zu Meeting laufen, haben sie keine Zeit, ihre Jobs zu erledigen.

  Konzentrieren Sie sich nicht auf mehr als einen Job gleichzeitig
  Eines der heutigen Probleme ist Multitasking oder mehrere Aufgaben gleichzeitig. Die Mitarbeiter arbeiten fokussierter wegen der Intensität der Arbeit, weil sie nicht ihre Köpfe sammeln können, buchstäblich, in einer längeren Zeit abgeschlossen in weniger Zeitjobs statt. Aus diesem Grund müssen Mitarbeiter so geführt werden, dass sie sich nicht auf mehr als einen Job gleichzeitig konzentrieren.

  Selbst wenn es ein intensives Tempo gibt, hilft es den Mitarbeitern, ihre Aufgaben nacheinander zu erledigen und ihnen zu helfen, schneller fertig zu werden, um Stress abzubauen und die Produktivität zu steigern.

  Gib regelmäßig Pausen
  Mitarbeiter sollten in regelmäßigen Abständen Pausen einlegen. Am Morgen 9 abends 6 Arbeitsstunden hat niemand die Kraft, Energie und Geduld ohne Unterbrechung zu arbeiten. Selbst wenn die Leute eine Zeit lang in diesem Tempo arbeiten, beginnen sie Probleme zu bekommen und nach einer Weile über diese Probleme nachzudenken. Stellen Sie deshalb sicher, dass die Mitarbeiter in regelmäßigen Abständen Pausen einlegen und zu Pausen anregen. Eine Pause von 5 bis 10 Minuten zu Beginn jeder Stunde reduziert das Stressniveau und ermöglicht es den Menschen, Aufmerksamkeit zu erregen.

  Nicht so sehr, fördern Sie intelligente Arbeit
  Obwohl viele Unternehmensleiter lange Arbeitszeiten und ununterbrochene Arbeit unterstützen, erhöht diese Methode nicht die Produktivität, sondern verursacht Störungen.

  Indem Sie Ihren Mitarbeitern erlauben, sich konzentriert und konzentriert auf ihre Arbeit zu konzentrieren, können Sie sicherstellen, dass Aufträge rechtzeitig enden und die Produktivität steigern.

  Es ist Ihre Pflicht, die Mitarbeiter zu diesem Thema zu führen und zu informieren, denn intelligente Arbeit erfordert die Planung der Arbeit für bestimmte Zeiträume.

  Setzen Sie kleine Ziele
  Um die Produktivität bei der Arbeit zu erhöhen, bitten Sie Ihre Mitarbeiter, sich kleine Ziele zu setzen. Oder Sie setzen diese Ziele als Manager. Wenn Sie wöchentliche Ziele festlegen, können Ihre Mitarbeiter zielgerichteter arbeiten.

  ستضمن زيادة إنتاجيتك في مكان العمل أن تصبح عملية إعادة التدوير أكثر كفاءة وأن تكون بيئة عملك أكثر كفاءة.
  من المهم للغاية تقييم الوقت في مكان العمل بطريقة جيدة وجيدة ، وتقييم جيد لهذا الوقت يزيد من كفاءة كل من الموظفين والشركة.
  سر زيادة الكفاءة ليس العمل لساعات طويلة ، ولكن للعمل بحكمة. في حين يعتقد العديد من الناس أنهم ملتزمون بقضاء ساعات طويلة ، فإن الكفاءة في العمل المنجز قد لا تكون عالية جدًا. هذا لأن الكفاءة المطلوبة ليست مضمونة. كمديرين للشركة ، يمكنك اتخاذ بعض الإجراءات لزيادة الإنتاجية الخاصة بك وإنتاجية موظفيك وتشجيع موظفيك بهذه الطرق.

  الحد من الوقت المستغرق في المهمة
  تتبع والحد من مقدار الوقت الذي يقضيه الموظفون في كل مهمة. نظرًا لأن العديد من الانحرافات قد تمنع الأشخاص من التركيز على عملهم أثناء إنشاء هذه المهام ، فإنه يلزم حد زمني معين لكل مهمة يتم تنفيذها.
  في المقام الأول ، قد يجد الموظفون صعوبة في مواكبة هذا التغيير ؛ ومع ذلك ، فإن تحديد هذه الحدود والالتزام بها سيمكن الموظفين من جذب انتباههم إلى هذا العمل.
  الابتعاد عن وسائل الاعلام الاجتماعية
  استخدام وسائل الإعلام الاجتماعية خلال ساعات العمل يصرف انتباه العديد من الموظفين. لمنع هذا ، قد لا تتمكن العديد من الشركات من منع هذه المشكلة حتى إذا كانت تمنع الوصول إلى هذه القنوات في شبكة الإنترنت للشركات.

  ما يجب القيام به هنا هو أن نشرح للموظفين لماذا هذا مهم وكيف أن وسائل الإعلام الاجتماعية تقلل من إنتاجيتهم. التحكم المستمر في هذه القنوات يؤدي إلى إكمال العمل أو الانتهاء منه لفترة أطول من اللازم. ولذلك ، فإن شرط تحديد حد زمني معين لكل مهمة ، والتي ذكرناها في المقالة السابقة ، سيمكن الموظفين من التركيز على عملهم دون تشتيت انتباههم.
  قل الاجتماعات غير الضرورية
  تعد الاجتماعات الخاصة في أماكن العمل المشتركة من أكبر أعداء الكفاءة. تعقد اجتماعات مختلفة من الصباح إلى المساء ، وتستغرق هذه الاجتماعات وقتًا طويلاً ، لذلك لا تعمل الأشياء.
  من أجل زيادة الكفاءة ، ينبغي تخفيض عدد هذه الاجتماعات وينبغي عدم عقد هذه الاجتماعات إلا عند الضرورة.

  إذا كانت هناك حاجة لعقد اجتماع دائم ، فتأكد من أن الحد الأقصى لمدة هذه الاجتماعات هو 15 دقيقة. وبما أن العديد من الأشخاص غير مستعدين للاجتماع ، يمكن تمديد هذه الاجتماعات ويمكن تمديد المدة أكثر.

  من أجل زيادة الكفاءة في مكان العمل ، تحتاج إلى تعيين حد زمني معين في هذه الاجتماعات. وبخلاف ذلك ، عندما يمتد موظفوك من الاجتماع إلى الاجتماع ، لن يكون لديهم الوقت للقيام بوظائفهم.

  لا تركز على أكثر من وظيفة واحدة في نفس الوقت
  واحدة من مشاكل اليوم هي متعددة المهام أو مهام متعددة في نفس الوقت. العمال الذين يركزون على أكثر من وظيفة واحدة بسبب كثافة الأعمال يكملون المهام التي يتعين القيام بها في فترة زمنية قصيرة ، حيث لا يمكنهم جمع رؤوسهم بالكامل. لهذا السبب ، يجب إدارة الموظفين بطريقة لا تجعلهم يركزون على أكثر من وظيفة واحدة في نفس الوقت.

  حتى إذا كان هناك توتر شديد ، من خلال مساعدة الموظفين لإنهاء المهام واحدًا تلو الآخر ، فإن مساعدتهم على الانتهاء بسرعة أكبر سيقلل من ضغطهم ويزيد الإنتاجية.

  إعطاء فترات راحة منتظمة
  يجب على الموظفين أيضا إعطاء فترات راحة على فترات منتظمة. في الصباح 9 مساء 6 ساعات عمل ، لا أحد لديه السلطة والطاقة والصبر للعمل دون انقطاع. حتى إذا كان الناس يعملون بهذه السرعة لفترة من الوقت ، فإنهم يبدأون في مواجهة المشاكل والتأمل في هذه المشاكل بعد فترة. لهذا السبب ، تأكد من أن الموظفين يأخذون فترات راحة على فترات منتظمة ويشجعونهم على أخذ فترات راحة. إن استراحة من 5 إلى 10 دقائق في بداية كل ساعة تقلل من مستوى التوتر وتسمح للناس بجمع انتباههم.

  ليس كثيرا ، وتعزيز العمل الذكية
  على الرغم من أن العديد من مديري الشركات يدعمون ساعات العمل الطويلة والعمل غير المنقطع ، فإن هذه الطريقة لا تزيد من الإنتاجية ، ولكنها تسبب اضطرابات.

  من خلال تمكين موظفيك من التركيز على عملهم بطريقة مخططة ومركزة ، يمكنك التأكد من أن الوظائف تنتهي في الوقت المناسب وكذلك زيادة الإنتاجية.

  من واجبك أن توجه وتعلم الموظفين حول هذه المسألة ، حيث يتطلب العمل الذكي التخطيط للعمل لفترات زمنية معينة.

  ضع أهداف صغيرة
  لزيادة الإنتاجية في العمل ، اطلب من موظفيك وضع أهداف صغيرة. أو يمكنك تعيين هذه الأهداف كمديرين. سيؤدي تحديد الأهداف الأسبوعية إلى تمكين موظفيك من العمل بشكل أكثر ثباتًا لتحقيق هذه الأهداف.

  مكافأة المكافآت
  عامل

 • Workbenches

  çalışma tezgahları , workbenches , arbeidsbenker , Werkbänke , المناضد , werkbanken , établis, שולחן עבודה , bannaí oibre , arbetsbänkar , banchi da lavoro , arbeidsbenker