About

Huzur Pano metal üretimine 1994 yılında başlamış  pres ve makaslarda sacın kesimini yapıp , cnc makinelerde büküm yaparak birçok elektrik pano ve kabinleri yapılsa da  bunun dışında birçok özel üretimlerde bu tesiste hayat bulmuştur.

Huzur Elektrik Elektronik  Pano teknolojinin gelişmesiyle bünyesine punch ve lazer makineleri katarak özellikle yurt dışı şirketleriyle bir çok özel ve seri üretimler yapmıştır. Bu üretimler içinde özellikle dünyanın 8 farklı ülkesinde bulunan bir şirkete petrol arama arabalarıyla üretim kabiliyetlerini geliştirmiştir, Bu otomotiv sektörü aynı zamanda şirketin değişik tekniklerle çalışması ve mühendislik konusunda uzmanlaşmasını sağlamıştır.

Paslanmaz  pano ve paslanmaz kutu gibi üretimleride birçok firmaya hizmet vererek bir çok ürünün üretim tekniğinin gelişmesine de ışık tutmuştur.
Kabin konusunda  oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Bu kabinler başlıca ;
  • Soğutma kabini
  • Makine kabini
  • Jeneratör kabini
  • Ses izolasyon kabini
  • Kompresör kabini
Özel üretim konusunda oldukça cüretkar çalışmalar başlatan Huzur Pano 30 yıllık bilgi birikimiyle mühendislik alanında  gerek endüstriyel gerekse sanatsal açıdan bir çok alanda ürünler üretmiştir. Özellikle bu yapılan eserler turistik bölgelerde uygulama bulmuştur.
huzur pano imza
huzurpano 24 yıl