How do we work ?

huzur pano nasıl çalışıyoruz

Huzur pano müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için yalın üretimi uygulamakta olup , kendisine özgü özel programla üretimi gerçekleştirmektedir. Ve kalite olarak toplam kaliteyi benimseyip her proses kendisinden sonraki prosesi müşterisi kabulü ile ilişkilendirilmiştir.

Müşterilerilerimizden satış  kanalıyla gelen işler önce satış  personeli  tarafından değerlendirmeye tabi tutulur. Eğer  sürekli  yapılan işlerden ise planlama işin üretim koduyla beraber sisteme girişini yapıp planlamadan temrin bilgisi alınır.

Yeni bir iş ise ar-ge tarafından teknik dataları olusturulup müşteri bilğilendirilir , ve satışa gerekli datalar sunulur.

Satış kanalıyla girilen siparişler müşteri onayı da alındıktan sonra  üretime aktarılır. Üretime aktarılan işler  sistem tarafından otomatik olarak kodlamalar oluşturulup iş emriyle üretimdeki yerini alır. Üretim bu aşamada teslim tarihlerini tespit edip satış kanalıyla müşteriler bilgilendirilir.

İş emri sırayla bütün proseslere proses sorumluları tarafından iletilir. Üretim analizlerimizde sistem tarafından denetlenip sapmaları ilgili yerlere iletir.