Metal isleme merkezi

Metal isleme merkezi


Metal Cihaz Kutuları

Metal cihaz kutusu ve kabinlerinde Metal Cihaz Kutuları . Her türlü kabin ve metal kutu üretimi yapılmaktadır. Düşünün bir ürün yapacaksınız. Bu ürün içinde kullanılacak bütün cihaz ve kompanetler tespit edilmiş olabilir. Fakat bu ürünleri konulacak bir kutu gereklidir. Bu kutu metal kutudur. Üzerine konulacak malzemeler ile ürün haline gelecektir.

Cihaz Kutusu Ölçüsü Nedir?

Cihaz kutusunun sabit bir ölçüsü sabit olmamakla beraber genel olarak küçük yapıdadırlar. Ölçü olarak yüzde 80 i 400 milimetre ve 400 milimetre altındadır. Gerekli durumda dahada yüksek ve büyük ölçülere sahip olabilir.

Kiosk Yalnızca Bankalarda mı  Kullanılır?

Metal Cihaz Kutuları

kiosk

Kiosk artık günlük hayatta her yerde karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki sıra fişi alırken de kiosk sistemini kullanmaktayız. yalnız bankalar değil alışveriş merkezlerinde de bilgi amaçlı kullanılabilir. Yada benzin istasyonlarında veya belediyelerde de talep veya şikayet amaçlıda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Paslanmaz Kutuların Yapısı Nasıldır?

Paslanmaz kutu ve paslanmaz cihaz kabinleri büyük veya küçük yapılar halinde olabilir. Bu şekilde üretilen ürünlerin malzeme yapısı 304 kaliteli malzeme den üretilmiş olup yerine göre 430 malzeme de kullanılabilir. Bu sayede her fiyat aralığındaki malzeme çeşitlerine göre ürün üretilebilmektedir.

Paslanmaz Ürünlerin Kalitesi Nasıl Sağlanır?

Yapılacak üretimde öncelikle standart demir doğramacı işçiliğinden oldukça farklı olmalıdır. Öyle ki sanki seri üretimden alınmış malzeme gibi bir his vermelidir. Bunu yaparken metal malzeme birleşim yerleri , taşlama ve tesviye izleri görünmemelidir. Bu bilgiler eşiğinde ürüne bakıldığı zaman kendisini ve anlamını aktaracağı hisleri vermelidir.

Metal Malzemelerde Ürün Kalite Disiplini Nasıl Olur?

Paslanmaz ürünlerde olduğu gibi metal ürünler için de aynı şeyler geçerlidir. Öncelikle metal malzemelerin birleşim yerleri yani ek yerleri belli olmamalıdır. Sonrasında taşlama ve tesviye izleri belli olmamalıdır. Dahası boyası da kaliteli ve sağlam yapıda olmalıdır. Aslında öncelikle tasarım sırasında bu üretim aşamaları iyi bir şekilde tespit edilip , üretimdeki kullanılacak makine ve aletler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir.

Bu aşamada mümkün olan en ince yapı kullanılmalıdır. Bu sayede ürün daha zarif ve kibar görülecektir. Tabii bunu yaparken de işlevselliği de unutmamalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir