Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sizlerden gelen sorular hakkında bilgilendiriyoruz. Sizlerde aklınıza takılacak sorularınızı bizle paylaşarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Huzur Pano Satış / Teknik / Üretim Desteği

Fason üretim desteği sağlıyor musunuz?

CNC Lazer Kesim, CNC Punch ve CNC Büküm makine parkurlarımız da fason üretim desteği sağlamaktayız. İlgili sayfalarımızı inceleyerek konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ürün 3D tasarımı mevcut ne yapmalıyım?

3D Tasarımı mevcut ise;

Tarafımıza mevcut projenin tasarımını yönlendirebilirsiniz. Eğer format ve çizim açısından bize uygunsa fabrika@huzurpano.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Proje fiyatlandırmasını nasıl sağlıyorsunuz?

Proje fiyatlandırması için mutlaka pazarlama personellerimiz ile görüşme gerçekleştirmelisiniz. Fiyatlandırmada etken olan maddeleri sizlere sunalım;

  • Üretim Adeti
  • Kullanılacak Malzeme
  • Kullanılacak Makineler (Kesim, büküm, boya ve benzeri)
  • Üretim Zamanlaması
Ürünü kaç günde üretiyorsunuz?

Ürün üretimi yaklaşık 10 ile 15 gün arasında değişmektedir. Fakat gün sayısı tamamıyla tahminidir. Ürün tipine göre bu rakam 2 güne kadar düşürebilir veya 30 güne kadar yükselebilir. Bu durum hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçmelisiniz

.

Ürünleri sadece metalden mi üretiyorsunuz?

Ağırlıklı olarak metal kullanmaktayız. Fakat ürünlerin bazı kısımlarında ahşap, alüminyum, çelik, cam, plastik ve benzeri maddeler de kullanmaktayız. Bu durum maliyet hesaplaması sırasında proje sahibinin isteği doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Fabrikanız İstanbul da mı?

Huzur Pano fabrikası, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer almaktadır. Fakat yurt içi ve yurt dışı bir çok bölgede; satış temsilciliklerimiz ve bölge bayilerimiz bulunmaktadır.

image